0

Domovní čistírnu odpadních vod lze realizovat buď svépomocí, kdy si vyberete výrobce ČOV a od projektanta si necháte vypracovat projekt na domovní čistírnu, nebo tzv. na klíč, kdy za vás dodavatel vyřídí nejen veškerou administrativu, ale i stavbu a zapojení. 

Potřebujete domovní čistírnu odpadních vod (ČOV) a nevíte, jak na to, nebo se vám s tím nechce ztrácet čas?

Máme řešení. Využijte naší služby domovní čistírny odpadních vod na klíč. Ozvěte se nám a starosti s čistírnou hoďte za hlavu. Provedeme konzultaci na místě, připravíme projekt, vyřídíme povolení, čistírnu osadíme a zprovozníme. 

Výhody realizace domovní čistírny na klíč

Jednoznačnou výhodou je, že jednou objednáte, jednou zaplatíte a o nic dalšího se již nestaráte. To se hodí především u novostaveb, kde nejednoho překvapí množství papírů a byrokracie již při povolování domu samotného. Za výhodu lze považovat i to, že vám domovní čistírnu odpadních vod od začátku do konce připraví jedna společnost. Odpovědnost za případné vady v díle nebo přímo v čističce pak můžete jednoduše adresovat na konkrétní společnost.

Komplexní služby

Firma Aquatec USBF se specializuje na dodávky domovních ČOV Aquatec AT, které jsou určeny pro čištění splaškové vody z individuálních rodinných domů, bytových domů, rekreačních nebo jiných objektů, které nemají možnost napojení na obecní splaškovou kanalizaci ústící do centrální ČOV. Kromě vlastní dodávky ČOV nabízíme také komplexní služby následné aktivace domovní ČOV se zaškolením, dozoru nad provozem dodaného zařízení, revize vodního díla OZO nebo odběry vzorků s analýzou v akreditované laboratoři apod.  

Nabízíme službu realizace domovní ČOV na klíč. Tato služba roste na oblibě a není se čemu divit. Do jisté míry vás zbaví starostí s pořízením domovní ČOV a ušetří čas, který byste museli investovat do získání povolení, shánění posudků a projektové dokumentace. Jako zákazník se tedy nemusíte o nic starat a vše za Vás zařídíme. Neváhejte nás tedy oslovit skrze nezávaznou poptávku.

Nezávazná poptávka

Máte zájem o naše produkty nebo služby a potřebujete poradit?

Napište nám prosím a naši pracovníci vám rádi zodpoví vaše dotazy.

Mám zájem o:

Podmínky zpracování osobních údajů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.